Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 14 czerwca 2024
0:56 minut
widok stoiska z młodzieżą rozwiązującą krzyżówki

W dniu 7 czerwca br. Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zorganizował stoisko promocyjno-informacyjne podczas Pikniku pn.: „Zdrowe i Bezpieczne Wakacje 2024”, który odbył się w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu Chęcińskim.
Dzieci i młodzież z terenu województwa licznie i chętnie brała udział w zorganizowanych przez naszych pracowników quizach, wykazując się wiedzą dotyczącą bezpiecznej pracy w rolnictwie. Dla uczestników przygotowano nagrody w formie gadżetów. 
Piknik edukacyjno-profilaktyczny przygotowali wspólnie Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Kielcach, Wojewódzka Komenda Policji w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze, Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A., Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze, Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach oraz gospodarz wydarzenia – Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu.

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu